equalizer.gif (240Ã?320)

Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Girişimci Belediye Başkanı,Durmak Bilmiyor.

 

Aksaray İli Gülağaç İlçesi,Demirci Belediye Başkanı Ramazan BOZLAK, Bölgede İlk ve tek olan yep yeni bir projeye daha imza ✍️ Attı.

Girişimci Belediye Başkanı,Durmak Bilmiyor.

Aksaray İli Gülağaç İlçesi,Demirci Belediye Başkanı Ramazan BOZLAK, Bölgede İlk ve tek olan yep yeni bir projeye daha imza ✍️ Attı.

Onca engellere rağmen büyük bir çoğunlukla seçimleri kazanan demirci belediye başkanı, geldiği günden beri bir çok alanda beldenin ilerlemesi ve gelişimi için projeler yaparak yürürlüğe koydu.

Geçtiğimiz günlerde,Bölge KOP Kalkınma İdaresi Başkanlığı ile 248 KW Gücüne sahip Gelecegimiz Güneş Projesi Desteklenmesi için gerekli adımları attı.

Geçtiğimiz yıllarda Belediye imkanları ile bir çok noktada yer altı kuyuları açarak güneş enerji sistemleri ile, yer yüzüne çıkarılan suları vatandaşın, tarımsal alanda kullanımına sunan Bozlak, yaptığı projeler ile vatandaşın yanında olmaya devam ediyor

 
Tarih       : 25 Eylül 2021
 
 

 

 

 

 AkgülFm Gulagaç Haber Hasret Radyo Ve Reklamcılık İletişim Medya Yayıncılık A.ş   

                                                                                         Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2016                                                                   DJ İstek Paneli Girişi

www.akgulfm.net

Haydar Koca

 

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur